| Paul1126 a întrebat:

Cum fac sa imi arate la skype care din prietenii mei de pe facebook este si membru skype si id-ul acestuia? M-am conectat la facebook de pe skype dar nu imi arata nicaieri...mi-a aparut doar o data la SKYPE HOME, dar de atunci nu mi-a mai aratat si nu stiu unde sa dau sa vad! !

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Nu ai cum. Daca acei prieteni folosesc Skype si si-au dat ID-ul in sectiunea "despre mine" de pe profilul lor, acolo poti vedea asta.