| 10Bubico a întrebat:

Am intrat acum 15 minute la setarile contului de Facebook si mi-a aratat ca am fost conectat acum 2 ore de pe un telefon Alcatell din nu mai stiu ce zona(Bucuresti parca), mi-a mai aratat ca acum o ora am fost conectat de pe un alt telefon din alta zona! Acum imi arata ca sunt conectat de pe un laptop si imi arata si IP-ul lui si este IP-ul laptop-ului meu, dar arata ca e in Craiova! Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| NameInUse a răspuns:

Pai, poate esti din Craiova, de asta apare asa. laughing

| AIeXxX a răspuns:

Inseamna ca nu merg bine rotitele la Facebook

| Irineu a răspuns:

Inseamna ca dintr-o anumita greseala ai apasat pe ''link-urile promovate de Facebook'' care nu sunt foarte foarte sigure, iti pot intra sute de virusi de genul(spywere) Sfatul meu este sa-ti utilizezi numarul de telefon la setari si sa-ti blochezi contul in asa fel incat sa primesti SMS de fiecare data cand cineva se conecteaza folosing alt device fata de cele ale tale.