| Iorga_Emanuel_1995 a întrebat:

Cum fac sa imi mearga jocurile mai bine am o placa video de 358 mb si imi apare ca am doar 128mb si cand dau acolo la advance setings ca sa vad ce placa video este etc.

imi scrie ce fel de placa este :Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

imi zice : Total Available Graphics Memory : 358 MB

Dedicated Video Memory :0
System Video Memory : 64 MB

Shared Video Memory :294 MB

va rog explicati-mi si mie cati Mb am pentru jocuri si cum fac sa am mai multi Mb pentru jocuri sau sa imi mearga jocuri gen Prototype sau Crysis 1 va rog

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti cumperi placa video, cu placa aia nu vei juca niciodata!