| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Cum fac sa mearga internetul pe un Samsung s5610, cand incerc sa intru pe net imi apare intotdeauna "eroare retea"

Răspuns Câştigător
bursuc001
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a folosi netul pe conexiunea de date, ÎNTÂI trebuie să faci setările de net ( dacă nu au fost făcute pe acest telefon, sau dacă ai schimbat cartela cu un SIM din altă reţea )!

Dacă nu ştii cum să faci setările de net, atunci precizează în ce reţea eşti...

Toate cele bune!

| AndreiAndrei123454 explică (pentru bursuc001):

Pai acum am decodat telefonul ca a fost codat in Orange si sunt in digi

| AndreiAndrei123454 explică (pentru bursuc001):

Dar telefonul meu nu are android, si setarile astea sunt pentru telefoane cu android

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Telefonul nu apare în lista celor de la Digi RCS & RDS, tocmai de aceea ţi-am indicat încă 2 link-uri...

| AndreiAndrei123454 explică (pentru bursuc001):

Am reusit, multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Cu plăcere happy

O seară/noapte frumoasă!