| GhostRiderr a întrebat:

Mi-am reinitializat telefonul ..si acuma nu ma mai lasa sa intru pe net scrie "Eroare de retea" cred ca sau reinitializat si setarile pentru internet ..cum fac sa le pun inapoi. Fara sa fac vreo plimbare pana la Orange? Dau funda. Si telefonul meu este un Samsung S5610! 1

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti poti configura setarile de internet pentru acest model de telefon accesand urmatorul link: https://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html

Cu prietenie,
Orange Helper

| GhostRiderr explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc... :* Ai primit funda! happy

| GhostRiderr explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc... :* Ai primit funda! : Dar care este parola!? )

| GhostRiderr explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc... :* Ai primit funda! : nu mai trebuie parola! laughing Am descoperito.>!
!? )