| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Cum fac sa-mi instalez windows 7, daca in prealabil a fost instalat pe un alt calculator? Tatal meu l-a dezinstalat din calculatorul lui ca sa mi-l dea mie, deoarece stiti ca nu se poate o licenta la doua calculatoare.Si acum ce trebuie sa fac sa-l instalez in PC-ul meu?

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Da si cand iti cere CD keyul il bagi pe ala care ti se da si gata.big grin

| LucianGabriel a răspuns:

Pt asa ceva traiasca youtube vezi ca daca scrii activare windows 7 iti da zeci de optiuni doar privesti si gata. Daca reusesti si sunt sigur de asta vreau funda si apropo iti dau eu cu ce sa-l activezi ca eu l-am activat pe viata si e si genuine doar da un id de mess da id-u da-l la privat printr-un mesaj