| Aluuux a întrebat:

Daca am un CD cu windows cu licenta pe care l-am instalat pe calculatorul meu, se poate instala si pe un alt calculator? Plss cat mai repede. Dau funda celor care imi dau informatii utile. happy

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Da, merge, atat ca daca nu-l poti activa prin internet, activeaza-l telefonic. Nu da cheia la altii ca ulciorul nu merge de multe ori la apa.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Ar trebui sa adaug ca faza cu aceeasi licenta pe mai multe calculatoare nu mai tine daca faci upgrade la Windows 10.

1 răspuns: