| Luci88 a întrebat:

Cum fac sa mi se salveze parola ( de exemplu de la facebook) ca sa nu mai fie nevoie sa o scriu de fiecare data

ca ma intreaba catetodata daca vreau sa o salvez dar nu intotdeauna, dar fara sa bifez acea casuta!

plzzzz help me... Funda

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti manager-ul de parole de la browsere (chrome, firefox etc.) pentru cap ot fi furate foarte usor. eu folosesc lastpass https://lastpass.com/misc_download.php care stocheaza parolele on-line si totul este protejat doar cu o singura parola. problema este ca daca ai vreun keylogger si iti fura parola de la el dupa va intra pe cont si va vedea toate parolele deci trebuie sa ai mare grija. alt dezavantaj este ca daca sparge cineva server-ul de la lastpass iti va putera fura toate cont-urile insa eu folosesc de 3 ani si nu am avut probleme pana acum.

| Luci88 explică (pentru al3xander):

Care din ele sa le descarc? ca vad ca is mai multe.

| al3xander a răspuns (pentru Luci88):

Cel universal (pentru toate browserele) adica asta https://lastpass.com/download/cdn/lastpass_x64.exe

| Luci88 explică (pentru al3xander):

Du-te in mata de bou ce esti ca l-am instalat si mi s-a blocat laptopu, nu mai merge deloc dupa ce l-am instalat, de ce iti place sa fii asa de magar? nu ai alta treaba? daca nbu stii macar taci, sau instaleazail lu maicata pe un laptop, nu mai invata si pe altii. nemernicule de. Al3xander naiba sa te ia de tampit

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Auzi ma, daca tu nu stii sa folosesti un calculator nu e vina mea. in primul rand programul este 100% curat si are vreo 70000 de like-uri pe facebook https://www.facebook.com/LastPass?ref=br_tf
nu stiu din ce motiv ti se blocheaza tie calculatorul dar sigur nu din cauza programului asta, te-as fi ajutat dar la modul cum vorbesti mai bine lasa. imi fine intreaba restul expertilor de pe aici ca sa vezi ca ti-am dat doar un simplu program si nu e ceea ce crezi.
sincer te-as injura si eu si mi-ar iesi mai bine ca tine dar nu ma cobor la nivelul tau.