| BoOoMbOnik a întrebat:

cum fac sa scriu ingrosat comurile de pe hi5 si daca vreau sa scriu commul cu o culoare sa nu mai stau sa scriu intotdeauna vreau sa se salveze cu culoarea aia ca sa nu mai trebuiasca sa scriu de fiecare data. Funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

CUM SCRII UN COMENTARIU COLORAT PE PROFILUL CUIVA?
Daca va e greu sa utilizati primul editor de scris de mai sus in a va scrie comentariul de fiecare data puteti sa invatati cum se scrie colorat citind instructiunile de mai jos. De asemenea se pot folosi aceste indicatii si pentru a scrie in sectiunile Despre mine (About me) sau Interese (Interests), este acelasi lucru. Merge din nou sa dati comentarii colorate la poze.
Comentarii cu scris colorat se pot da numai la profilele care nu au un cod in care este presetata culoarea textului din comentarii, scriind