| AdelinuKozma a întrebat:

Cum fac sa pot viziona un videoclip pe youtube in HD sau chiar 480p dar sa nu imi mearga sacadat? Va rog zicetim.
***FUNDA + VOT***

3 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai daca jos in dreapta videoclipului cheita aceea nu are decat pana la 480p atunci nu cred ca poti tu sa faci ceva. Asa o fi inregistrat videoclipul.

| AdelinuKozma explică (pentru WhiteTiger15):

Eu ma refer cum sa fac ca sa nu imi mai mearga sacadat cand dau la 480p sau chiar HD.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdelinuKozma):

Depinde de placa video. asa e si la mine, de incarcat mi se incarca jumatate dar se vede ca dracu in 720p