| CeVorbestiMa a întrebat:

De ce imi merge sacadat youtube-ul? pana si la 480p merge greu...cum as putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| maNumesc a răspuns:

Fa un test de net pe speedtest.net, daca ai ping mare poate fi fin cauza aia, daca nu, vezi ca sunt tutoriale pe youtube cum sa-ti dublezi cablu de net si desigur si viteza

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pe langa cele scrise poate fi problema de la placa video si/sau procesorul.

| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca folosesti nu stiu ce mizerie de browser?
Instaleaza-ti chrome!

| 187VLAD a răspuns:

Pot fi mai multe cauze
conexiunea ta la internet
calculatorul/laptopul tau ruleaza prea multe procese simultan si procesorul nu face fata
sau poate fi din cauza youtube-ului...imi aduc aminte ca intr-o vreme mergea sacadat daca treceai de la 720p la 1080p si era din vina lor...dar in cazul de fata nu cred ca se pune problema, mie imi merge ok

| maNumesc a răspuns:

Ai putea incerca si sa instalezi o alta versiune de flash player