| Edyss10X a întrebat:

Am un calculator mai slab si pe www.youtube.com nu pot reda nici un videoclip in calitate HD. Doar pana la 480p, 720p si 1080p toate imi merg foarte foarte sacadat. Care ar fi problema? Adica ce trebuie sa imi schimb la calculator sa imi mearga toate videoclipurile in calitate HD?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| 8lueVelvet a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa schimbi placa video. Si eu am patit asa cand aveam un PC mai vechi si dupa ce i-am pus o placa mai buna a mers perfect.