| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg ce am vizitat pe net? Ca am intrat si pe site-uri neortodoxe si nu vreau sa vada nevasta big grin

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

In internet explorer mergi la tools/internet options/delete/delete all

| simpluEu. a răspuns:

Incearca cu Advance System Care... e bun si sterge toate adresele p care ai intratwinking

| claudiarebecca a răspuns:

Da.si poate intra si ea pe siteuri neortodoxe si tot delete all da... oricum isi poate da seama ca ai sters vizitele de pe net si o sa intre oricum la banuieli. mai bine ii povestesti fanteziile tale tongue

| alinosh a răspuns:

Sau in internet explorer intri in tools si dai delete browsing history iti apare o fereastra si dai delete all

| alinosh a răspuns:

Dar ca sa nu observe ca a disparut istoria siteurilor vizitate mai bine dai cautare pe google pentru siteurile care vrei sa le vezi si intri de acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apesi tasta delete cand e selectat ce ai cautat de ex la google sau la browser.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De delete

| 31ea a răspuns:

Mai bine spune-i ca eu l-am prins pe sotul meu si nu prea mai am ancredere an el, ca l-am antrebat si nu mia recunoscut

| Fazonul a răspuns:

Http://cum-fac.blogspot.com/......refox.html ai aici raspuns si instructiuni despre cum sa faci lucrul acesta in browserul tau.

| Theea_1027 a răspuns:

Daca ai google chrome trebuie sa il dezinstalezi si dupa il instalezi iar. Daca ai intrat pe internet explorer sau pe mozilla firefox intrii in tools si asa mai departewinking

| m1ha1 a răspuns:

In functie de ce browser folosesti:
1. Firefox - Tools -> clear private data [ctrl+shift+del]
2. IE - Tools -> delete browsing history

| lacrima a răspuns:

Intri din Firefox la Unelte si dai optiunea Stregere date private...big grin

| deea_5499 a răspuns:

Am o mica problema.Eu am intrat pe niste siteuri si as dori sa le sterg din memoria computerului astfel incat nimeni sa nu stie ca am intrat.am sters deja istoricul la documente recente nu mai apare dar tot nu sunt convinsa.Eu am google chrome ce sfaturi imi dati?