| Anonim13265464 a întrebat:

Am intrat la mine pe mes un id si i-am dat accept acu vreau sa il sterg, daca il sterg el ma mai are pe lista lui si poata sa ma vada cand intru? atunci ce trebuie sa fac sa nu ma vada cand intru?

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Sterge-l mai intai(nu uita sa memorezi id-ul) si apoi il bagi la lista de ignor:dai la butonul din stanga sus(messenger) apoi privacy options, apoi ignor list si iti apare lista ta cu id-urile carora le-ai dat ignore. si dai "add" si scrii id-ul. bafta

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Il stergi apoi in bara de deasupra id-urilor scrii id-ul lui, deschizi fereastra si in dreapta sus iti vor aparea doua optiuni :Add si Ignore. Dai click pe Ignore, Ok si gata.happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
poti sa dai clic pe el si sa alegi sa ai apari mereu offline dai clic pe el si mai in jos de img este :you apare online to this contact si dai clic poti alege sai ai apari mereu online sau offline si tu dai offline
pa pa :p

| dya a răspuns:

Pai dai ignore si asa tu o sa ii apari mereu offline pe mess...

| r0biricaa a răspuns:

Poi il stergi dand click dreapta pe el si Delete si cand iti zice ceva apare in casuta unde vorbiti voi acolo sus in dreapta Add a contact si Delete a contact, ceva de genu numai stiu exact si ca sa nu te mai vada dai Delete a contact sau cum scrie acolo ca numai stiu sigur.happy