| deea_5499 a întrebat:

Am intrat pe niste site-uri si vreau sa le sterg. M-am gandit sa sterg istoricul si asa am facut.in documente recente imi apare ca e gol. Din cate stiu eu mai e o optiune cu care poti vedea unde ai intrat tot anul sau luna.In fine intrebarea mea este cum pot fi sigura ca nimeni nu o sa vada pe ce am intrat eu? va rog sa imi spuneti

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Uaaa, ai intrat pe siteuri porno! Vezi cand deschizi browserul, ai acolo, langa file si ce mai ai pe acolo, history. Dai clear history.

| simpluEu. a răspuns:

Advance system care ....este un prg fff bun