| caracnc a întrebat:

Cum fac un folder personalizat oriunde l-as pune tv hard etc. ramane la fel totul si iconita totul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Click-dreapta pe iconita folderului - Proprietati, iar acolo poti personaliza folder-ul /cat permite sistemul.
Daca vrei personalizare si mai diferita, atunci faci un folder undeva in sistem, creezi un shortcut (link) pe acel folder, iar iconita cu link-ul il personalizezi la fel ca ceea a folderului, de la proprietati. Astfel veiavea mult mai multe imagini de iconite la dispozitie.

2 răspunsuri:
| Mihai133747 a răspuns:

Nu vrei sa vada mata filmele "necurate"? golane