| ItIsAlright a întrebat:

Cum fac un print screen, o imagine cu ce am pe ecran?

Răspuns Câştigător
| MIChan a răspuns:

Ai la tastatura Ptr Scr, dupa F12

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe butonul "Print Screen" de pe tastatura. Intri in PAINT, apesi pe CTRL+V si iti va aparea imaginea, apoi salvezi fisierul

| luckkky a răspuns:

Pentru CAPTURA IN BROWSER faci asa,te duci in tools, la add-ons si in dreapta sus la search all add-ons scrii print, capture, sau screen shot si o sa-ti gaseasca o gramada, apoi doar dai la cel pe care l-ai ales in dreapta pe install, restartezi browserul si o sa ai o iconita in el care te ajuta sa faci capturi pentru captura pe ecran (nu in browser)ai primit raspuns de la Ana