| caly11 a întrebat:

Cum fac un, update, la windous, ca sa imi completeze componentele lipsa,,?

9 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Update la windows nu e indicat sa faci daca nu detii unul original (cumparat), si poti sa faci update pana maine ca nu gasesti drivere, urmeaza metoda lui odo89.winking

| unknownn a răspuns (pentru DeathDealer):

Uite ca eu nu l-am cumparat si fac update si n-am probleme cu el.
Ha? Retrage-ti afirmatiile.

| DeathDealer a răspuns (pentru unknownn):

Bv tie, dar ma asteapta putin ca sa iti ceara sa faci genuine si mai vb... asa ca nu te mai da tare si mare, ok?

| unknownn a răspuns (pentru DeathDealer):

Pai il am de aproximativ 6 luni instalat, nu imi mai cere sa-l fac genuine? Ca vine sfarsitul lumi imediat...

| DeathDealer a răspuns (pentru unknownn):

Man eu am incercat sa te ajut... stiu ca am si eu win 7 ultimate, din pacate nu original ca nu imi permit sa dau 1200 lei pe el, si am incercat mai multe posibilitati de a-l activa cu activatoare tot felul de prostii. faceam update, incepea sa mearga greu pentru ca iti ia numai security update de ti-l incarca si il face praf, apoi imi zicea sa fac genuine. nu am zis cu rea intentie ti-am dat doar un sfat.

| unknownn a răspuns (pentru DeathDealer):

Pai n-ai dat tu de un activator bun, atata tothappy

| odo89 a răspuns (pentru unknownn):

Nu mai sustineti pirateria!

| unknownn a răspuns (pentru odo89):

Ce-o sa faci? O sa trimiti sa ma salte mascatii la 6 dimineata? Anunta-ma inainte cu o seara sa-mi blindez usa.
BTW: http://vp lay.ro/watch/ar9m3mba/

| odo89 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti zic ca scrii foarte oribil, neortografic, yachhhh - rusine! Pentru rezolvarea driverelor incearca cu asta de aici: http://www.utilitarul.ro/......c-sau.html
Pentru update la Windows este necesar sa ai windowsul genuine, original! Daca ai asta, gasesti optiunea in control panel.