| BalaurulRoman a întrebat:

Dau sa fac update la windous 10 si imi da windous 10 instalation has failed ce sa fac?

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai cumparat windowsul pe care esti acum? Daca nu atunci nu te sinchisi.

| chronoStrix a răspuns (pentru EnvyU):

Windows 10 e gratis si pentru versiunile piratate, iar mie mi-a mers fara nicio problema. Si ca sa-ti raspund la intrebare. asigura-te ca ai toate update-urile instalate pentru windows, intra in C:\Windows\SoftwareDistribution\Download si sterge tot ce e acolo, apoi deschide cmd din start si scrie "wuauclt.exe /updatenow" fara ghilimele si dai enter. Daca intri in control panel apoi, la windows update ar trebui sa iti arate ca se descarca 10 din nou, poate a fost descarcarea corupta, ca la multa lume.

| BalaurulRoman explică (pentru EnvyU):

Esta activat

| SD_5363 a răspuns:

Mai bine faci backup ca sa eviti riscul