| alinradu63 a întrebat:

Cum faci un singur diapozitiv la format portret in office 2010 power point

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Cel mai bine te duci la un centru de prelucrari foto sau copiere. Daca vrei sa faci tu, trebuie sa scoti diapozitivul din rama, il scanezi cu un scaner (scanerul trebuie sa aiba un dispozitiv special pentru filme foto) si il transformi in fotografie.
Mai departe, deschizi Power Point si prin COPY\PASTE transferi fotografia intr-o noua pagina care poate fi "portret" sau "landscape".