| 00dey a întrebat:

Cum imi aflu parolo de wi-fi de la pc-ul meu?

10 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Daca e parola setata de la tine din PC, trebuie sa ai un software, ceva, primit odata cu produsul, care sa-ti permita modificarea parolei.
Daca nu, uita-te pe spatele routerului. S-ar putea sa ai o surpriza placuta.

Cu stima,
Neo

| 00dey explică (pentru Epigonul):

Ok,da',ie nu imi da voie sa descarc programu' ala arivat.thinking ce e de facut?

| Epigonul a răspuns (pentru 00dey):

Sub video, la detalii, scrie "Puteti descarca programelul de aici" urmat de linkul de descarcare.Succes!

| AdrianL a răspuns:

Ce router wi-fi ai?

| 00dey explică (pentru AdrianL):

Romtelecom clickney

Alte răspunsuri
| sarabolota a răspuns:

Ok. Pai cand ti-ai luat pc-ul tau ti-ai pus parola?! Daca da, pai nu cred ca se mai poate. Numai de la cel de la care ai luat wi-fi-ul, caci altcumva nu cred ca se mai poate. Sorry. :o Sau intreaba-i pe parintii taii, big grin poate stiu ei. :*!