| Darky13 a întrebat:

A facut ceva fratele meu la tableta si a bagat o parolo cu ativirusul lookout / lookscreen si nu o mai stie pot face cv casa o pot descifra? Sau exista diverse programe sau cine stie ce sa fac sa aflu parola de la lookout!?

4 răspunsuri:
| C8 a răspuns:

Nu ai de unde sa afli parola, daca nu a notat-o nicaieri... Singura varianta din cate stiu e un "Factory Reset". Procedura pentru asta depinde de producatorul si de modelul tabletei.

| PikachuGirl a răspuns:

Du-te cu ea la un servis de compiutere si dea astea ca asa mi s-a intamplat si mia

| Darky13 explică (pentru PikachuGirl):

Ok mersi mult! Si la servici de companie te referi de unde am cumparat tableta?

| C8 a răspuns (pentru Darky13):

Cand ai cumparat tableta ai primit si o perioada de garantie pentru ea, pe parcursul careia poti sa te duci in service-uri autorizate (de obicei e notat pe certificatul de garantie unde este service-ul).