| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o placa de baza de iphone 4s este originala.precizez ca e pusa in telefon.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca nu er aoriginala nu era comaptibila cu restul. Adica nu putea sa fie conectata la ecran, la buyoane, la mufe, la antene si restul.
Legat de cele orignale, dar de iphone:Cea de la iphone 4s nu merge la iphone 4 si nici de iphone 4 la 4s.

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 explică:

Am schimbat placa

| sltlp a răspuns (pentru Roxin_Alex_1989):

Daca nu er aoriginala nu era comaptibila cu restul. Adica nu putea sa fie conectata la ecran, la buyoane, la mufe, la antene si restul.
Legat de cele orignale, dar de iphone:Cea de la iphone 4s nu merge la iphone 4 si nici de iphone 4 la 4s.

| TudyCFR a răspuns:

Pai daca este iphone original si piesele din el sunt originale iar aia nu poti sa iti dai seama altfel.

| trusk a răspuns:

Daca nu era originala, ala nu era iPhone happy. Nu poti pune iOS pe altceva.