| Patricia_4313 a întrebat:

Salut tuturor! Va rog eu sa ma ajutati daca se poate cu niste exemple de id-uri pentru ca nu am nicio idee! Sunt noua pe TPU si am auzit de "Funda" si v-as da si voua la cele mai bune raspunsuri dar din pacate nu stiu cum!

4 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

In partea din dreapta a fiecarui raspuns se afla o fundita gri, putin vizibila. Cand treci cu mouse-ul deasupra ei se face portocalie, si dand click pe ea vei acorda fundita.

Eu una iti voi spune cum se acorda funda, nu numai fizic, ci si moral. Trebuie sa acorzi funda raspunsului celui mai corect, celui care te-a ajutat mai mult, nu celui care vine de la un prieten/prietena sau celui care te pune pe tine intr-o lumina buna. Cateodata o sa primesti raspunsuri pe care nu vrei, dar, daca vor fi data din suflet, vor fi intelepte. Eu am primit raspunsuri care m-au ranit, dar care, intr-un final, dupa ce le-am analizat mai bine, am vazut ca sunt corecte si le-am acordat fundita.

Asa ca nu acorda fundita asa...la nimereala...pentru ca ele sunt foarte importante pentru a primi puncte. Sper sa dai fundite corectewinking. [asa se da funda] iduri patricia_warhappy

| Pinck0 a răspuns:

Patry_beauty.girl

| Sangerosul a răspuns:

Iduri de ce de situri de adrese de imail pentru mai multe contecteazama pe adresa de imail radu_muri@yahoo.com

| Anamaria_5687 a răspuns:

Selena_gomez_18@yahoo.com sau selena_gomez_18@ymail.com. sper ca te-am ajutat. funda?