| leddy a întrebat:

Ma ajutati va rog?

sunt noua aici (de ieri)

si vrea usa stiu cum dau fundita? daca am inteles bine se da fundita la cele mai bune raspunsuri, nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se acorda la cel mai bun raspuns, ai decat o fundita pe intrebarewinking
peste 3 zile de la publicarea intrebari o sa iti apara langa fiecare raspuns o fundita gri o sa apesi pe ea si ai acordat fundita. happy
Sa ma votezi presedinte peace sign

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un singur raspuns de la o intrebare primeste fundita, cel pe care tu il consideri ca este folositor sau inteligent.

soothe
| soothe a răspuns:

Cela mai bun sau/si cel care iti place tie mai mult