| Beos a întrebat:

Cum imi pot schimba tonul la mesaj pe Nokia E 65? Ma chinui de foarte mult timp si inca nu am reusit. M apoate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| cristyz a răspuns:

Am eu Nokia E65
Intri la instrumente-profiluri-alegi profilul-personalizare-ton alerta mesaj

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Poti sigur, dar nu stiu sa iti explic, nu vreau sa a incurc in explicatie. Daca l-as vede as sti sa il setez thinking

| snepy a răspuns:

Cred ca trebuie sa alegi tonul, dai options, set as, message alert sau ceva de genu, sau daca nu, intri in mesaje, options, alert happy

| Beos explică:

Nu merge sa intru pe ton si sa ii dau options pentru mesaje.Merge sa ii dau doar pentru sunetuld e apel.Si daca imi dati raspunsuri cum a dat Brotacelu mai bine nu imi mai dati. mersi mult! o zi buna!