| Gaby405 a întrebat:

Cum imi pun android pe telefon mentionez ca am HTC HD2 si windows phone 7

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Popate tema de Windows 7 ultimate căandroid os numa dacă nflashuiești z-ul și asta înseamnă un service ce știe resofta și bineînțeles depinde dacă platforma telefonului suportă android dacă nu windows-u lu gates că nu ai ce face.

| Lavinia218 a răspuns:

Mai bine il lasi asa...si iti cumperi un telefon cu android. Iti spun din experienta proprie... Eu am stricat un HTC vrand sa bag eu de capul meu android pe el, pentru ca nu imi placea windows'ul.

| Gaby405 explică:

Pooi si cum pot sa pun windows 7 ultimate pe el? untativa la link http://www.youtube.com/watch?v=_GTyxivmlwg

| TrololoLM a răspuns:

Nu poti sa iti pui android! pentru ca platforma de operare a telefonului tau este windows! nu este ca la calculatatoare, sa o schimbii tot timpul! Fundapuppy dog eyes