| Mytzulina a întrebat:

Cum imi pun pe profilul de facebook aplicatia timeline?

9 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Deschizi intai contul de facebook.
http://blog.videotutorial.ro/......gur-click/

| MrOvidiu a răspuns:

Intra pe profilul unui prieten de al tau care are timeline, si o sa iti scrie si tie ''Get timeline now''

| Mytzulina explică (pentru MrOvidiu):

Ai putea sa imi dai un link?

| MrOvidiu a răspuns (pentru Mytzulina):

Trebuie sa intri pe profilul unui prieten de al tau si sus iti apare o banda care scrie Get timeline now

| Rubyy02 a răspuns:

Intra pe link-ul acesta: http://www.facebook.com/about/timeline, dupa care dai clic pe ''Get Timeline''(in partea jos din stanga pagini), apoi o sa iti apare un mesaj in care iti spune sa te loghezi pe facebook si cam atat, sper ca te-am putut ajuta, Funda;)) :*?

| Mytzulina explică (pentru Rubyy02):

Problema e k nu imi apare nici o casuta cu get timelinelaughing

| Rubyy02 a răspuns:

De cat timp ai contul?

| Ralu125 a răspuns:

Du-te pe un profil al unui prieten care o are deja si iti va aparea sus pe o banda verde optiunea pentru a o avea si tu. bafta! kiss