| NoOne18 a întrebat:

Cum imi recuperez pagina de facebook, o persoana mi-a furat pagina.

13 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Dacă ai pus-o manager, nu mai ai cum să scoţi pagina de la ea!

| NoOne18 explică (pentru trăncănici):

Ma gandeam sa intru pe alte pagini de ale mele si sa ii dau spamuri, ca eu am intrat in alt cont si i-am spus celui care mi-a furat pagina ca vreau sa fiu admina, dar m-a pus creatorul de continut, deci e buna idea cu spamurile?

| trăncănici a răspuns (pentru NoOne18):

A fost mai isteaţă, dar oricum, mai bine faci tu altă pagină!

| NoOne18 explică (pentru trăncănici):

Da dar la pagina aceea, orice poza puneam dadeau like si comm si avea170 LIKE-uri.Deci e buna idea mea?

| trăncănici a răspuns (pentru NoOne18):

Poate ai norocul să strîngi tu mai multe like-uri! Trimite-mi pe privat link-ul paginii! Dacă vrei!

| NoOne18 explică (pentru trăncănici):

Dar e buna idea mea aia cu spamurile?

| trăncănici a răspuns (pentru NoOne18):

Nu!

| NoOne18 explică (pentru trăncănici):

De ce?

| trăncănici a răspuns (pentru NoOne18):

Îi doare în dos pe fb-işti de reclamaţii.Nu rezolvi nimic, tu ai decis ca acea persoană să-ţi fie parte la pagină.

| NoOne18 explică (pentru trăncănici):

Pai si ce sa fac acum ca sa imi recuperez pagina?

| trăncănici a răspuns (pentru NoOne18):

Tu nu auzi că nu mai ai cum? E imposibil, deci ai pierdut-o definitiv.

| Anonimaa77 a răspuns:

Imi pare rau dar nu ai cum.crying

| Maria_Bianca_1997_9LGz a răspuns:

Iti faci alt cont si gasesti pe facebook o pagina si ii zici celui care ti-a furat pagina ca e a ta il convingi sa te puna manager primul si daca te pune il scoti si gata happy