| David5000 a întrebat:

Cum imi schimb sageata(icoana) de la desktop? era ceva cu control panel

8 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Dai la control panel(sageata aia se numeste cursor)
apoi la mouse si apoi te uiti la alea 5 titluiri si vezi acolo. fundita plssssssssss

| cristi_8689 a răspuns:

Depinde de windows...pe windows 7 intri in control panel la "apperance and personalization" dai la "change the theme" pe urma iti va aparea in dreapta sus "change mouse pointers" dai acolo, iti alegi sa dai apply. iar pentru windows service pack 2, 3 asemanator
cu windows 7 tot la personalization ii din cat imi aduc aminte.

| Def a răspuns:

Control Panel-> Mouse ->Pointers(a doua chestie de sus:d) si alegi de acolo

| Dymytros a răspuns:

Eu am cursorxp si imi schimba toate alea

| georgy10 a răspuns:

Buna1 Pai da apesi la control panel dai la printers or others hardware...si dai la mouse la pointers si iti apare acolo multe iconite.happy

| David5000 explică:

Aaa...am windows 7

| Maryo_5187 a răspuns:

Control panel-> printers and other devices -> mouse -> si e a doua optiune sus "pointers" dai acolo si alegi -> aplly si gata