| SkepT a întrebat:

Daca instalez windows 7 mai imi trebuiesc driverele la pc/laptop, pentru ca nu le mai am?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

In teorie, ar trebui sa nu mai fie nevoie.In practica,s-ar putea sa ai nevoie,ori pentru ca anumite drivere nu le instaleaza,ori pentru ca driverele instalate sunt foarte vechi.Cel mai bine,daca nu esti practic, sa-ti instalezi un program de instalare a driverelor.
Driver Genius Professional, Driver Magician, Driver Identifier, Driver Checker sunt cateva dintre ele.Eu recomand pe primul.Succes!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Le are producatorul, ala de ti-a facut laptopul!

| Sheldon a răspuns:

Da,o sa iti trebuiasca, dar poate nu toate
eu la pc-ul meu cand instalez win7 imi trebuie driverul de la audio si video....variaza de la placa de baza la alta