| FlorinCiokan a întrebat:

Cum intri live pe Facebook de pe Microsoft lumia 640 mai exact? Sau windows phone in general? in Facebook nu ai optiunea de live ca pe Android.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim: https://www.microsoft.com/ro-ro/store/p/facebook/9wzdncrfj2wl
Pe Windows PHone exista Windows Store nu Google Store :)))

| AdrianaLacan a răspuns:

Ti-e actualizata aplicatia Facebook? Normal poti sa intri live de pe prima pagina principala, unde iti setezi starea/dai chek in etc. Daca nu ti-e actualizata, intra in Google Store/App si da-i actualizare. Bafta!

| Leonardo_Dumitru_2001 a răspuns:

Telefoanele cu windows ei alega ce versiune vrea nu e ca la Android