| Kassandra1408 a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai telefonul ascultat? Intreb si de fix si de mobil.
Astept raspunsuri serioase demne de comunitatea asta.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Telefoanele se asculta la mafioti ...stai linistita ca nimeni nu se oboseste cu tine

| Draagos a răspuns:

N-au aflat mafioti mari, vrei sa aflii tu?

| xMary a răspuns:

Se aude barait si cu ecou. Dar nu toate telefoanele sunt ascultate.happy

| adormuzika a răspuns:

Pai sa iti spun euhappy.La aceasta problema m-am gandit si eu acum cateva zile,si nu stiu ce sa cred,dar din cate am auzit telefoanele sunt ascultate atunci cand in difuzor se aude un barait, ca si cum ar trece trenu sti, sau ar bate vantu in difuzor! Dar m-am gandit ca din atatia oameni fix mie sa-mi inregistreze apelul? eh NU! Stai linistitahappy:*