| SonicAndrei a întrebat:

Cum mă conectez la alt calculator prin internet? Nu mă refer la Team Viewer fiindcă îmi trebuie o confirmare, vreau să intru pe acel calculator oricând este pornit fără să fie necesară o confirmare. Nu creau să intru în calculatorul vecinului (de exemplu), ci doar în ale mele. Eu am creat o rețea cu Hamachi unde mi-am conectat calculatorul și laptopul, iar când sunt pornite pot comunica. Văd când e deschis în MyComputer la Network și pot intra doar în Documente.

Cum pot face să intru de pe laptop în calculator și să am acces total: intru oriunde în D și C, deschid DVD-ul, închid calculatorul, văd poze... etc.

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Poti folosi Remote Desktop direct din Windows.

1 răspuns:
| SonicAndrei explică:

Dar pot cu el să copiez de exemplu poze din laptop în calculator? Nu mă interesează ce se întâmplă ci ce pot face. Cu Team Viewer știu că pot intra și pe jocuri (cred, nu l-am folosit de mult), dar cu Key logger pot?

Oricum îl încerc...