| mitzabal a întrebat:

Exista ceva programe de monitorizare a unui calculator, gen team viewer sau log me in dar de care persoana care utilizeaza calculatorul sa nu isi dea seama, sa nu i apare nici o notificare ca as fi eu conectat la calculator

4 răspunsuri:
| CyberKingAlex a răspuns:

Hmmmm esti minihacker.Eu sunt hacker de programe si pot sa iti spun ca este un mod numai ca tu trebuie sa dai un fisier la victima si apoi o distrugi!
ProRat

| mitzabal explică (pentru CyberKingAlex):

Si poti sa-mi spui daca este ceva mai bun decat log me in sau radmin?

| CyberKingAlex a răspuns (pentru mitzabal):

Pai este pentru acces in alte pc numai ca iti trebuie un joc in care sa inservezi fisierul sa orice, tinand cont ca poti modifica iconul programului si numele si sa-l faci pdf exe zip orice.
Este cu muuuuuuuuuuuuuuul mai bun ca radmin si logmein

| robertrobita a răspuns:

Crede-ma am incercat si eu asta.chiar daca zic pe net ca exista mii si mi de programe acestea ori contin virusi, ori se instaleaza in pc si il monitorizeaza vazand toate parolele pe care le introduci.eu am instalat si am fost lasat fara 2 conturi.astept fundita