| Lidermann a întrebat:

Cum modific un video de exemplu, "un video de 10 minute sa se deruleze in 5 minute"

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cu un program de editare video cum ar fi corel video studio. Dupa introducerea clipului video in programul respectiv dai click dreapta pe el si cauti functia speed/time-lapse dupa care modifici la viteza dorita. Dupa aceasta clipul trebuie salvat intr-un nou format sau chiar in formatul initial.

| Lidermann explică (pentru nutepriveste21):

Nu gasesc Video studio simplu, numa magic si dracii de astea, imi trimiti un link te rog, daca stii. Mersi mult!

| nutepriveste21 a răspuns (pentru Lidermann):

Eu am spus,, corel video studio" iar link-uri cu acest program cu tot cu key etc vor fi sterse de admini daca le pun.Incearca o varianta trial de aici http://download.chip.eu/ro/Ulead-VideoStudio-Plus-11.5_80679.html Trebuie sa ai xp pentru acesta, pentru windows 7 cauta corel video studio 14.

| Lidermann explică (pentru nutepriveste21):

Ms ft frumos!

| Lidermann explică:

Multumesc!