| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un Vodafone Smart power pe abonament.Am o problema cu el, youtube si play store nu mai merg. Google chrome merge. Nu merge nici pe date mobile, nici pe wifi. Pe telefonul surorii mele merg. Ajutor, dau funda.Am încercat sa reformatez telefonul si nu a mers.

4 răspunsuri:
| RobyRobertoAdevarat a răspuns:

Ce sa faci praduitorule, ce sa faci

| anonim_4396 explică (pentru RobyRobertoAdevarat):

OMG ce gluma buna, pe cine am prăduit eu ma rog? Ai auzit si tu gluma asta de la copii de 13 ani si ai venit sa mi-o spui si mie? Ți-ai făcut cont de TPU sa faci pe toată lumea prăduitor? Get a life please.

| RobyRobertoAdevarat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-ti traiasca familia barosan si catelul, nu stiu dar am mai multe vieti ca sunt omul pisica deci am 9winking

| Gabriel232002 a răspuns:

Poti sa incerci sa stergi toate aplicatiile si sa le descarci iarasi