| Minamii a întrebat:

Cum postez pe YouTube un video (facut de mine) de la mine din calculator?

Răspuns Câştigător
| Suteu a răspuns:

Sus langa search, sau chiar cand urmaresti un oarecare videoclip, ai sus un buton de upload in cazu ca e pe engleza iar daca este pe romana este un buton incarca, dai pe buton si selectezi din calculatoru tau un videoclip care vrei sa il postezi pe YouTube, baftahappy

| Minamii explică (pentru Suteu):

Da stiu de butonul de Upload dar daca dau acolo ar trebui sa imi apara undeva Upload Photo from your computer si nu-mi apare ( sau nu vad eu) nimic de genu asta.

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

In dreapta langa search e upload acolo postezi happy