| gabriela_7899 a întrebat:

Cum pot sa postez un video pe youtube?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum incarci un videoclip ! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta !

| GaBrIeL_6760 a răspuns:

In primul rand iti faci un cont dai la Create Account iti faci un cont, si dupa ce te-ai facut un cont, te logezi pe youtube si vezi ca langa butonul Drowse se afla butonul Upload dai pe el, si acolo dai pe Uploade Video daca vrei sa urci un video pe care il ai deza pe calculator daca nu dai Record from webcam ca sa bagi un vidoe folosind camera web, dai upload si alegi fisierul pui titlu descrierea, tinta si dupa alegi captegoria in care vrei sa fie incadrat video. si dupa dai Save changes, sper ca ai inteles, si sper ca te-am ajutat.

| Bayryx a răspuns:

In primul rind fa-ti un cont pe youtube du pace logeazate pe youtube si o sati arate acolo ...mai departe singur