| DaffyDuck a întrebat:

Cum postez un film sau ceva pe YouTube?
Multumesc, Anticipat si dau din prima funda la cel care raspunde rapid si corect.

5 răspunsuri:
| DaffyDuck explică:

Ba da am cont prostilor nu mai ziceti ca nu am.

| DeGea1 a răspuns:

Iti faci cont pe youtube.com sau pe google.ro si intre pe linkul http://www. youtube.com/ si iti apare langa bara unde cauti rasfoiti si mai in dreapta un pic scrie incarcati sau upload si de acolo te descurci! sper ca te-am ajutat!

| MyPassion a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cont pe youtube, si cand vei intra pe yotube iti va aparea sus numele contului tau si incărcati, si acolo big grin poti posta happy.

| LittleGirl00564 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe Google sau YouTube SUCCES!
FUNDA?