| Sebastian9801 a întrebat:

Cum pot activa hartile pentru Romania pe GPS-ul Garmin nüvi 1440 si de unde le pot downloada, pentru a le pune pe GPS?

2 răspunsuri:
| Sandokan1998 a răspuns:

Dai in meniu, activare hartii si gata

| Sebastian9801 explică (pentru Sandokan1998):

Nu stiu daca ma-i inteles, acest model de GPS are doar hartile din europa westica si centrala...care nu cuprind si zona romaniei...nu le are de loc, si daca merge pe situl oficial nu gasesc nimic.
Am cautat in tot meniul, si nu gasesc aceasta optiune (activare harti) si tot odata nici nu le am downloadate pe el.
Sper ca acum ai inteles.