| XFreeX a întrebat:

Cum pot afla de ddr am la calculator si ce frecventa la placuta ram fara a mai demonta calculatorul, daca se poate cu programul Everest? spuneti si cum...
Funda si Vot

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Descarca programul asta: http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml, si fa un Print Screen cu "Summary".

| XFreeX explică (pentru IulianP):

Da id tau de mess

| IulianP a răspuns (pentru XFreeX):

Nu vreau sa-l las pe aici.
Ce nelamuriri ai?

| XFreeX explică (pentru IulianP):

Adauga tu ady_noghi2000 te rog ca sa ma ajuti

5 răspunsuri:
| AnDyAnDy13 a răspuns:

Salut. Dai click dreapta pe Computer daca ai Windows 7. Daca ai Windows Xp, dai click dreapta pe My Computer. O sa iti apara toate informatiile despre calculatorul tau. Ce procesor ai, cati RAM ai, ce fel de sistem ai etc... Funda?