| Mihai543215 a întrebat:

Cum pot afla la un cuptor din "1900 toamna" la ce temperatura a ajuns? Sunt curios cum aflu daca e la 200 de grade C. Vreau sa imi bag placa video la coptbig grin.

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu face asta. O sa pocnească condensatorii, care rezita pana la 105 grade celsius.

| maxfan a răspuns:

Ce faci ma faci floricele din placa video!

| TupacShakur a răspuns (pentru maxfan):

O baga la copt ca sa se intaresca conexiunile. adica circuitele din ea.

| TupacShakur a răspuns (pentru maxfan):

Incearca cu un termometru dar problema e ca nu stiu de care.
apropo inainte sa o coci uitate la video asta. http://www.youtube.com/watch?v=aK7RZjAC-qE