| Razii123 a întrebat:

Cum pot afla parola de la calculator? Vreau un program in care sa imi spuna tot ce se intampla cu calculatorul meu!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Singura modalitate de a afla parola de la un calculator este doar "brute force attack" adica sa testezi o gramada de parole pana cand dai de cea corespunzatoare si functioneaza doar daca parola este una mai slaba. windows-ul foloseste amprenta digitala pentru stocarea parolelor, asta inseamna ca fiecare parola are o encriptie ireversibila.