| soloangel01 a întrebat:

Cum pot afla parola de la wifi(vreau net pe telefon)daca nu este lipita pe spatele routerului? Este un Huawei model:hg658. FUNDA + vot celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Te conectezi la laptop sau calc apoi intri in browser scrii 192.168.1.1 id si parola admin admin apoi dai la basic /wlan si ultimul de jos e key (parola )

| queenofsaigon a răspuns:

Nu scrie pe spatele routerului, parola e setată atunci când e montat routerul...

Parola default e de obicei „admin", dacă nu ai schimbat-o între timp...