| Revenger a întrebat:

Cum pot avea multe vizionari la clipurile mele pe youtube? Vreun program. ceva?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Daca urci video-uri de calitate ce prezinta interes ai toate sansele

3 răspunsuri:
| iakelclaudiu a răspuns:

Ce program? pentru ce?

Ca sa ai vizionari la videourile tale trebuie sa fie vizionate, logic.
Daca iti sunt cautate videourile o sa ai vizionari.
Pana una alta fa-ti cunoscute videourile, intr'un mod decent.

| badboyvlad a răspuns:

Daca iti trebuie un program totusi uitate la tutorialul asta si desc programul( E gratis:-p)
http://www.youtube.com/watch?v=tDKC5jKt4fo
pacat ca ai dat fundita:-p:))

| matt a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program
iti trebuiesc doar multi prieteni la care le dai linkul' de la clip
apoi ii rogi si pe ei sa dea la alti prieteni
clipul itii urca si tot mai multe se vor uita
si poti sa pui si cat mai multe tag-uri