| CriCri a întrebat:

Cum pot bloca un folder? Imi tot intra sora mea in poze si mi le sterge.

Răspuns Câştigător
| alice_8629 a răspuns:

Nu e adevarat! nu-i sterg nici o poza! minte

5 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Folosind un program de protectie cu parola.Da o cautare "free folder password", o sa gasesti mai multe programe pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Faci folderul 2. Da-i click dreapta pe el 3. Vezi ca scrie undeva: -Sharing and Security 4. Da-i la Sharing si vezi ca este undeva o cazuta pe care trebuie sa o bifezi scrie: mAKE THIS FOLDER PRIVATE bifezi si dai Apply apoi iti apare ceva si dai YES. 5. Pui ce parola vrei. Succes. Sper ca te-am ajutat funda puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhivezi folderul cu winzip/winrar si ii pui o parola iar apoi ii dai numele [servici/ acte vanzare-cumparare] iar sora ta va crede ca fisierul e al parintilor tai;
sau ai putea sa pui pozele pe stick:D [si sa-l ascunzi apoi!]

http://ccomentariu.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i fundita la cineva puppy dog eyes? Te-am ajutat vreo unul din noi?