| AndreeaDmn a întrebat:

Cum pot da sus - jos în BIOS?straight face
Am laptop Dell LATITUDE D600, şi cand intru în BIOS nu mă lasă să dau sus - jos, doar stânga -dreapta. nu pot scoate bateria pentru că nu e incorporată in laptop.
Idei? Mulţumesc anticipat

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Singura metodă e să folosești tastele de navigare, săgetuțele. Încearcă să folosești Page-up și Page-down, dacă ai partea numerică a tastaturii.

| AndreeaDmn explică (pentru valentingb):

Nu merge happy

| valentingb a răspuns (pentru AndreeaDmn):

Ma bucur ca esti vesela. Apasa F9 pentru a reveni la Default settings, setari din fabrica. Poate asa va functiona.

| AndreeaDmn explică (pentru valentingb):

Nope.

| valentingb a răspuns (pentru AndreeaDmn):

Nu te pot ajuta, in cazul asta. Du-l la service, sa ii dea un master reset. Ciao!