| Adeeeeeee a întrebat:

Cum pot descarca niste poze pe care le am in calculator, pe telefon? Funda puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Cablu de date
bluethooth
wireless
internet

| Larisssaa a răspuns:

Simplu,cu clablu de date. Daca nu ai poti sati cuperi de Orange, cosmote...de unde tiai luat telefonul, de acolo poti sati cumperi gablu. FUNDA? :d:d kiss kiss sper ca

| HeadShotttttt a răspuns:

Cu cablu de date. Se gasesc la shop-uri de telefoane, de obicei se cumpara prin comanda. Unul costa cam 20-30 de lei(depinde de telefon), insa eu am cumparat un cablu pentru un Nokia cu doar 5 lei. Pentru Nokia Galaxy.