| Faur_Nicu_1985 a întrebat:

Salut Am un Nokia lumea 610 cum pot descarca poze de pe telefon hn calculator

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O metoda ar fi sa ai un cablu de date, alta ar fi sa scoti cardul de memorie din el si sa-l introduci intr-un cititot de carduri iar alta ar fi sa-ti iei un bluetoot pe usb. Bft

| sebitzu007 a răspuns:

O metoda buna ar fi cu cablul de date alta ar fi cu cardul de memorie sau prin bluethoot, wifi, etc

| Andreea99009 a răspuns:

Poti sa iti cumperi bluetooth de la un magazin de electronice.